Teenused

Rätsepalahendused Sinu ärile

Kuidas saame sind aidata?

E-POED

Üha enam ostab keskmine tarbija kaupa just e-poest ehk siis interneti teel. See on kauplemisviis, mis kogub populaarsust üle kogu maailma. Kui võrrelda traditsioonilist kaubandust ja e-kaubandust, siis ilmselgelt on e-kaubandusega alustamine oluliselt lihtsam ja odavam.
Lisaks e-poe tehnilisele püstipanemisele loome Sulle funktsionaalse ja kauni e-poe ning leiame õiged lahendused just Sinu toodete jaoks.

KODULEHEKÜLJED

Tänapäeva digitaliseerunud maailmas ei piisa enam ainult kodulehekülje olemasolust. Koduleheküljest on saanud müügiinstrument. Kliente paeluvad huvitavad, isikupärased, professionaalsed ja lihtsasti kasutatavad koduleheküljed.
Tunned, et Sinu olemasolev koduleht vajab veidi kõpitsemist või vajad täiesti uut ja kaasaegsemat kodulehte? Leiame koos Sinu ettevõttele sobilikud visuaalsed lahendused ja paneme Sinu kodulehekülje müüma!

turundus, marketing, sotsiaalmeedia, facebook, instagram, linkedin, netiturundus, interneti turundus, strateegiline turundus

TURUNDUS

Kaasaegne tõhus turundusstrateegia hõlmab kultuurilisi teadmisi, loo jutustamist, info edastamist, brändi maine tugevdamist ning eesmärgiks seatud müügi- numbriteni jõudmist. Sul on olemas koduleht või e-pood, aga Sind ei leita või Sinu klient ei jõu tooteni?
Me pakume Sulle oma kogemustel põhinevat ja brändile fokuseeritud turundusstrateegiat, mis Sinu sihtgruppi kõnetab.

KODULEHE HALDUS

Sinu WordPressi platvormil töötav e-pood või koduleht on pikka aega uuendamata ja Sa ei tea, kuidas seda teha? Ära muretse ja pöördu julgelt meie poole.
Pakume WordPressi platvormile ehitatud kodulehtede ja e-poodide haldust. Teeme Sinu lehelel igapäevased vajalikud uuendused ja tagame lehe toimimise ja korrasoleku.
Sina saad keskenduda oma põhitegevusele!

BRÄNDIKUJUNDUS

Kes Sa oled? Kes peaks Sinu brändist teadma? Kuidas nad leiavad Su üles? Ja miks peaks neid see huvitama? Pöörame tähelepanu just nendele küsimustele, et isennast paremini turundada ja luua edukas autentne bränd, mis on ka jätkusuutlik.

ÄRIKONSULTATSIOONID

Ettevõtlus algab ideest. Meie pakume Sulle konsultatsioone seoses värske äriidee arendamisega, uuele turule laienemisega või brändi ülesehitamisega.
Viime läbi Sinu ärimudeli analüüsi ja aitame Sul luua konkurentsvõimelise äristrateegia ning nõustame turundusstrateegia loomisel.

brand, bränding, brändikujundus, strateegia, sotsiaalmeedia

"Amazing Designs and Quality Work!"

Nam at congue diam. Etiam erat lectus, finibus eget commodo quis, tincidunt eget leo. Nullam quis vulputate orci, ac accumsan quam. Morbi fringilla congue libero, ac malesuada vulputate pharetra.
John Doe
CEO, Acme Inc.
Scroll to Top